Hakkımızda

30 yılı aşkın uluslararası ticari geçmişe sahip ekibimizin 2 milyon m² üzerinde projelendirilmiş sera tecrübesiyle genç ve dinamik ekibimizle son teknoloji Profesyonel Modern Seralar üretmekteyiz.

Hedefimiz kendi kendine yetebilen, doğaya saygılı, entegre tesislerde geleceğin Sebze, Meyve, Çiçek, Tohum ve Fidelerini üretmek. Suyu minimum düzeyde kullanıp drenajı dezenfekte ederek su tüketimini minimuma indiren sera sistemleri üretiyoruz.

SKY Greenhouse olarak Topraksız Tarım Seraları, Topraklı Tarım Seraları, Fide Üretim Seraları, Süs Bitkisi Üretim Seraları, Muz Üretim Seraları ve Hayvan Barınaklarını anahtar teslim olarak yurt içinde ve yurt dışında yatırımcılarımıza sunuyoruz. Dünyanın her türlü coğrafyasında ve her türlü ikliminde son teknoloji Profesyonel Modern Sera Sistemleri kurabilme yeteneğine sahibiz. Teknolojideki son yenilikleri takip edip çevreye ve doğaya saygılı profesyonel modern seralar üretiyoruz.

Ülkemizdeki ve Dünyadaki Tarım ve Seracılığın gelişmesine katkıda bulunuyoruz. Satış öncesi ve satış sonrası yatırımcılarımıza danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

  • Son Teknoloji

  • Bilimsel

  • Ekonomik

  • Çevre Dostu

VERİMLİLİK

SKY Greenhouse Modern Sera Sistemleri sayesinde ürün verimliliğinde artışı hedefliyoruz.

BİLİMSELLİK

SKY Greenhouse, uzman kadrosu ile yapmış olduğu bilimsel Ar-Ge çalışmaları ile müşterilerimize yenilikçi çözümler üretiyoruz.

EKONOMİK

SKY Greenhouse Modern Sera Sistemleri ile müşterilerimize hem ekonomik hem tasarruflu çözümler üretiyoruz.

TEKNOLOJİK

SKY Greenhouse Modern Sera Sistemleri ile teknoloji ve modern tarımı birleştiriyor müşterilerimize sunuyoruz.

SAĞLIKLI

SKY Greenhouse Modern Sera Sistemleri sayesinde daha sağlıklı gıda ürünleri üretimini gerçekleştiriyoruz.

ÇEVRE DOSTU

SKY Greenhouse Modern Sera Sistemleri sayesinde ürün üretiminde daha az ham madde kullanarak çevreyi korumayı hedefliyoruz.